Inicjatywa charytatywnego biegu „Z MIŁOŚCI DLA ZDROWIA”, którego organizatorem jest Fundacja NU-MED oraz Prezydent Miasta Marcin Witko, powstała w 2019 roku. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z władzami samorządowymi oraz innymi podmiotami. Naszym wspólnym celem jest promocja aktywności fizycznej oraz profilaktyki zdrowotnej.
Podczas tegorocznego pikniku udało się uzbierać kwotę 3839,96 zł.
Środki finansowe zebrane podczas tego wydarzenia Fundacja przeznaczy na ORGANIZACJĘ STREFY WYPOCZYNKU DLA PACJENTÓW przed Szpitalem Onkologicznym.
Fundacja NU-MED może przeznaczyć na ten cel łączną kwotę w wysokości 20 tys. zł, ale potrzeby są dużo większe.
Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy
Nr konta Fundacji: 35 1020 3916 0000 0102 0261 6035
W tytule należy wpisać: Wsparcie organizacji strefy wypoczynkowej dla pacjentów.
Dzięki Państwa wsparciu pacjenci Szpitala onkologicznego otrzymają dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu – tak potrzebną, by zebrać siły do walki z chorobą
Dziękujemy uczestnikom pikniku za obecność.