Drodzy Przyjaciele

Robicie z pewnością zakupy przez Internet. Zwracam się do Was z ogromną prośbą, abyście robili zakupy za pośrednictwem strony fanimani.pl. Dzięki temu możecie przekazać % swojego wydatku na Fundację NU-MED. Lista sklepów internetowych na portalu fanimani.pl jest ogromna. Na pewno znajdziecie tam sklep, w którym chcecie zrobić zakupy.

BARDZO PROSZĘ – wspierajcie Fundację NU-MED przez kupno poprzez portal pomocowy fanimani.pl. Po prostu – kupujesz jak zwykle, a sklep cząstkę z zakupu przekazuje wskazanej Organizacji (Fundacji NU-MED).

https://fanimani.pl/ naprawdę działa, pierwsze datki już spływają na działalność statutową Fundacji. Dziękuję i proszę o więcej.

Fanimani.pl to platforma, która współpracuje z ponad 1500 sklepami internetowymi, m.in. Allegro, Lidl, Booking.com, E-obuwie, Smyk i wiele innych znanych i popularnych. Jednocześnie fanimani.pl zrzesza wiele organizacji pozarządowych, m.in. naszą Fundację NU-MED. Sklepy zobowiązały się cząstkę przychodu ze sprzedaży przekazywać na wybraną organizację pozarządową.