44 786 81 49 fundacja@nu-med.pl Pn. - Pt: 8.00-16.00

Zostań wolontariuszem

Jeśli chcesz pomagać innym razem z Fundacją NU-MED, zapraszamy na wolontariat

KOGO POTRZEBUJEMY?

1. Osób do pomocy przy realizacji projektu pn. „Tomaszowskie Centrum Usług Społecznych”

Pomagamy pacjentom onkologicznym zamieszkałym w powiecie tomaszowskim. Wspieramy także  ich opiekunów, członków rodzin odciążając ich w codziennej pracy i opiece nad chorym. Zatrudnieni przez Fundację opiekunowie medyczni pomagają na miejscu – w domach naszych Podopiecznych. Uzupełnieniem jest wsparcie niesione przez wolontariuszy, którzy pomagają w zrobieniu zakupów, drobnych pracach porządkowych, czy po prostu dotrzymują towarzystwa naszym Podopiecznym.

1. Osób do pomocy i udziału w akcjach organizowanych przez Fundację.

OGŁOSZENIE O NABORZE WOLONTARIUSZY DO PROJEKTU  PN. „Masz niepokojące znamiona na skórze? Sprawdź je! - Regionalny program profilaktyki czerniaka i innych nowotworów skóry” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020

Rozpoczęcie naboru: 14.06.2022

Zakończenie naboru: 24.06.2022

Fundacja NU-MED poszukuje wolontariuszy, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem będą wsparciem w realizacji projektu pn. „Masz niepokojące znamiona na skórze? Sprawdź je! - Regionalny program profilaktyki czerniaka i innych nowotworów skóry”. Zadaniem wolontariuszy będzie  prowadzenie działań świadomościowych/edukacyjnych na temat profilaktyki czerniaka i innych nowotworów skóry podczas regionalnych wydarzeń, imprez plenerowych oraz dni profilaktyki organizowanych w POZ.

Jeśli jesteś osobą pomysłową, gotową do działania – skontaktuj się z nami! Chętnie przyjmiemy Cię w szeregi naszej Fundacji.

WYMAGANIA:

– ukończony 18 rok życia,

– niekaralność,

- doświadczenie w prowadzeniu działań świadomościowych/edukacyjnych w zakresie profilaktyki zdrowotnej,

– mile widziani studenci kierunku zdrowie publiczne.

W zakresie świadczonych usług wolontarystycznych zapewniamy:

- porozumienie wolontariackie,

- zaświadczenia i referencje,

- pomoc i wsparcie Zespołu Fundacji (w tym szkolenie w zakresie profilaktyki czerniaka i in. nowotw. skóry, czynników ryzyka , postaw prozdrowotnych itp.)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie  wypełnionego kwestionariusza kandydata na wolontariusza lub o kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikiem Fundacji.

tel.: 44 786 81 49

e-mail: fundacja@nu-med.pl

Kontakt w sprawie wolontariatu:

e-mail: fundacja@nu-med.pl