44 786 81 49 fundacja@nu-med.pl Pn. - Pt: 8.00-16.00

RADA FUNDACJI NU-MED

Społecznej Rady Fundacji

Paweł Paczkowski

Ekonomista z dużym doświadczeniem w zakresie finansowania świadczeń medycznych. Wspiera fundacje pomagające pacjentom. Prezes Zarządu NU-MED Grupa SA., Prezes Zarządu Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego Sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim, wykładowca Studiów Podyplomowych Politechniki Łódzkiej z zakresu Zarządzania jednostkami opieki zdrowia. Prowadzi również działalność społeczną jako członek Zarządu Zrzeszenia Szpitali Powiatowych i Miejskich Województwa Łódzkiego.
Prywatnie tata czwórki dzieci. Zakochany w górach maratończyk i ultramaratończyk.
Wiceprzewodnicząca
Społecznej Rady Fundacji

Elżbieta Gałek

Wiceprzewodnicząca Społecznej Rady Fundacji NU-MED. Zrzesza tomaszowskie środowisko Amazonek. Aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej, w swojej działalności pomaga pacjentom.

Członek
społecznej Rady Fundacji

Zofia Myśliwiec

Przewodnicząca Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim, organizacji opiniującej projekty związane m.in. z polityką zdrowotną i senioralną. Jest także Amazonką, wspiera kobiety ze zdiagnozowanym rakiem piersi. Z zawodu nauczyciel.

Członek
społecznej Rady Fundacji

dr n. med. Łukasz Michalecki

Ekspert medyczny Fundacji NU-MED. Dr Łukasz Michalecki jest dyrektorem medycznym w Grupie NU-MED. Służy głosem doradczym oraz opiniotwórczym w działalności prozdrowotnej Fundacji.