44 786 81 49 fundacja@nu-med.pl Pn. - Pt: 8.00-16.00

Dla szkół i samorządów

Prowadzimy spotkania z zakresu edukacji zdrowotnej i profilaktyki zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć.  Współpracujemy z dyrektorami szkół oraz przedstawicielami władz samorządowych –  wspólnie organizujemy warsztaty oraz prelekcje, których odbiorcami są dzieci, młodzież a także osoby dorosłe.

Staramy się w jak najbardziej przystępny i atrakcyjny dla młodego pokolenia sposób przekazywać wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowotnej, zachęcać do kształtowania dobrych postaw zdrowotnych. Prezentujemy też ofertę ogólnopolskich oraz regionalnych programów profilaktycznych finansowanych ze środków publicznych.

Naszym celem jest  budowanie świadomości zdrowotnej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wierzymy, że zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem, umiejętność do wyszukiwania informacji oraz zdolność do bycia odpowiedzialnym za własne zdrowie może uchronić przed zachorowaniem. Że edukować trzeba od najwcześniejszych lat, oczywiście dostosowując poziom przekazywanych wiadomości do poziomu odbiorcy.

Jeśli chcesz zorganizować prelekcje lub warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowotnej w swojej szkole lub dla mieszkańców swojej gminy czy powiatu, skontaktuj się z nami.

Kontakt do nas:

e-mail: fundacja@nu-med.pl