Szanowni Państwo, informujmy, że w naszym sklepie pojawiły się kalendarze na 2023 rok. Cena kalendarza wynosi 30 zł.

Po raz kolejny Fundacja NU-MED otrzymała od  Śląskiej Izby Lekarskiej wyjątkowe kalendarze (edycja 2023). Każda strona tego wyjątkowego kalendarza zawiera zdjęcie pary lekarskiej. Pary, które na co dzień dzielą się swoimi obowiązkami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym zdecydowały się na udział w sesji fotograficznej, której efekty można oglądać na kratkach kalendarza. Udział w sesji do charytatywnego kalendarza wymagał dużego zaangażowania a także odwagi 😊.

Środki pozyskane ze sprzedaży posłużą w całości do sfinansowania badań kardiologicznych dla mieszkańców regionu śląskiego. Kalendarz można kupić bezpośrednio w siedzibie Fundacji, ale także zamówić poprzez stronę internetową Fundacji NU-MED.  Kalendarz kosztuje 30 zł i zostanie wysłany na wskazany adres. Zapraszamy do zakupu 😊.

Link do naszego sklepu:

ewentualnie nowy link- bo sklep ma być osadzony w innym miejscu w menu

Dodatkowe pytania kierować można poprzez e-mail: fundacja@nu-med.pl  lub dzwoniąc pod numerem tel. 516 210 326 lub 693 154 446.