Zmiana pogody – z upału w chłód 12 stopni i deszcz. Z jednej strony ulga od upałów, z drugiej – trzeba uważać, by się nie przeziębić, podstawa: dobre ubranie! Zrobiliśmy TO, jesteśmy w planie naszej Sztafety Rowerowej.

W upał 38 st. C rowerzyści – uczestnicy Sztafety Rowerowej – marzyli o chłodzie. No i jest: 14 st.C, a do tego… deszcz. Szósty etap to 330 km. Stres przed startem był duży, bo ekipa wiedziała z zapowiedzi pogodowych, że będzie zmiana warunków. Czy pogoda pozwoli zrealizować zadanie? Czy my przygotujemy się tak, by przetrwać najtrudniejsze warunki? Zadanie wykonaliśmy! Była awaria – zmieniliśmy w trakcie wyprawy kolejną dętkę z wydatną pomocą Bogusia – naszego logistyka (trudno zliczyć ile już tych napraw robiliśmy na tej wyprawie) Zrobiliśmy dystans mimo padającego deszczu, wiatru i chłodu. Niewiele widzieliśmy, bo nasza koncentracja skupiona była na jeździe. Dzięki fotkom Bogusia, utrwalony został nasz przejazd przez Szampanię, pięknie widać na fotkach stoki winorośli.

Szanowni Państwo

Sztafeta ma wykonać zadanie niezależnie od warunków pogodowych. W chwilach trudnych ważny jest doping, abyśmy wiedzieli, że nie jesteśmy sami. Darowizny przeznaczamy na działania profilaktyczne w zakresie wczesnego wykrywania czerniaka.

Najlepszym dopingiem są wpłaty darowizn na konto Fundacji z dopiskiem: Normandia dla profilaktyki. Wpłat można dokonać na konto Fundacji NU-MED:

Z góry Darczyńcom serdecznie DZIĘKUJĘ

JACEK STĘPNICKI – Prezes Fundacji NU-MED