Sztafeta coraz bliżej celu! Nie każdy miał sposobność jechać przez centrum Paryża, w ciasnym ruchu miejskim, rowerem. My to zrobiliśmy!

 

Chyba nie Wieża Eiffla, chyba nie Warsal, ale właśnie ruch miejski Paryża wywołał największe emocje. Ruchem na skrzyżowaniach w centrum tej metropolii kieruje intuicja, a nie zielone i  czerwone światła, choć te są i próbują coś tam sygnalizować…

Siódmy etap nieco krótszy, bo 140 km, ale taki był plan. Wiadomo było, że Paryż zahamuje Sztafetę nie kilka godzin i tak było. Nocleg już 90 km dalej na kempingu, gdzie warunki są dużo lepsze, niż w dwóch wcześniejszych hotelach. Przed Sztafetą dzień ósmy i dojazd na Wybrzeże, czyli cel tuż… tuż…

 

Szanowni Państwo

Sztafeta ma wykonać zadanie niezależnie od warunków pogodowych. W chwilach trudnych ważny jest doping, abyśmy wiedzieli, że nie jesteśmy sami. Darowizny przeznaczamy na działania profilaktyczne w zakresie wczesnego wykrywania czerniaka.

Najlepszym dopingiem są wpłaty darowizn na konto Fundacji z dopiskiem: Normandia dla profilaktyki. Wpłat można dokonać na konto Fundacji NU-MED: 

Nr konta: 35 1020 3916 0000 0102 0261 6035

Z góry Darczyńcom serdecznie DZIĘKUJĘ

JACEK STĘPNICKI – Prezes Fundacji NU-MED