61 kosmyków włosów pozyskaliśmy w ramach kolejnej edycji akcji „Daj Włos”! To sukces przede wszystkim dwóch salonów fryzjerskich, które włączyły się bezpłatnie ścinając włosy, to: „Perfekt”z Piotrkowa Trybunalskiego i „Wizaż” w Tomaszowa Mazowieckiego. Piotrkowski salon przeprowadził akcję 5 czerwca, salon w Tomaszowie prowadził działania przez cały tydzień od 5 do 12 czerwca. Salon Perfekt przekazał 34 kosmyki, salon Wizaż 24, dodatkowo – trzy osoby – dostarczyły włosy, które zostały ścięte w innych salonach.

Trzeba też podkreślić udział uczennic z klasy fryzjerskiej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Piotrkowa Trybunalskiego, które pomagały w działaniach w salonie Perfekt! Brawo! Dziękujemy! Oczywiście NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA należą się tym, którzy zdecydowali się bezpłatnie oddać ścięte.

Fundacja NU-MED, działająca przy szpitalu onkologicznym w Tomaszowie Mazowieckim przekazuje pozyskane włosy Fundacji Rak’n’Roll, jako głównemu organizatorowi akcji „Daj Włos”. Następnie trafią one do firmy produkującej peruki, które z kolei przekazywane są nieodpłatnie pacjentkom szpitali onkologicznych.