26 darczyńców przekazało włosy Fundacji NU-MED na wsparcie pacjentek leczonych onkologicznie. To druga jesienna edycja akcji „Tniesz bo wiesz”. Kolejna zorganizowana przez Fundację NU-MED z Salonem Urody Perfekt, KS Ruch Piotrków oraz ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim.

Jesienna edycja akcji to nie tylko zbiórka włosów. To także prelekcje o profilaktyce chorób onkologicznych dla młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz – organizowany pod patronatem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego – Rodzinny Turniej Badmintona.

W piątek, 11 października, w ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim ścinano włosy i – równolegle – odbywały się prelekcje profilaktyki zdrowia dla młodzieży piotrkowskich szkół

W kolejnym dniu, w sobotę 12 października, poza ścinaniem włosów, odbył się Turniej Badmintona z udziałem stoisk profilaktyki zdrowotnej.

W związku z dużym zainteresowaniem prelekcjami profilaktyki zdrowotnej, zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia kolejnych dwóch spotkań dla uczniów piotrkowskiego Ekonomika. Prelekcje odbyły się w Mediatece, 21 października.

Za wspieranie działań dziękujemy Partnerom: Miastu Piotrków Trybunalski, Prezydentowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Pan Grafik, Bristol-Myers Squibb (partner akcji profilaktycznej), Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki”

Sponsorom: Polanik, Corin, Fundacja „Zdrowy Biust”, Fundacja Narodowy Badminton, EDC Expert, Danwoy, Netuno.pl, Wella, Q-med, Li-ning, Spedimex, Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED.

Więcej o akcji TbW  przeczytasz TUTAJ