Szanowni Państwo, informujemy że za darowiznę na konto lub datek do skarbony  Darczyńca otrzyma w podziękowaniu świąteczno-noworoczny Prezent – wyjątkowy Kalendarz „ŚILne Kobiety 2020”.

Dzięki Śląskiej Izbie Lekarskiej, Fundacja NU-MED obdarowana zostanie kalendarzami. Na kartach tego wyjątkowego KALENDARZA są fotografie kobiet-lekarek, które zachęcają do profilaktyki. 12 lekarek zgodziło się na profesjonalną sesję fotograficzną, pokazując odważnie swoje ciało.

Takim przekazem chcą zwrócić uwagę na profilaktykę, bo ONE odważyły się pokazać siebie, a TY odważ się siebie przebadać.

Liczba dostępnych kalendarzy jest limitowana (w przypadku dużego zainteresowania przewidziane jest niewielkie zwiększenie nakładu), a pieniądze z darowizn przeznaczone będą na pakiet profilaktycznych badań dla kobiet z Aglomeracji Katowickiej.

Jak stać się posiadaczem wyjątkowego KALENDARZA?

Są dwie możliwości:

1. BEZPOŚREDNIO – Przekazanie datku do skarbony (sugerowana kwota 50 zł) w ramach Zbiórki Publicznej Fundacji NU-MED – w podziękowaniu „od ręki” wręczamy Kalendarz. (zbiórka Fundacji NU-MED nr 2018/3361/OR. Pomoc na rzecz osób chorych onkologicznie i i ch rodzin.)
  2. PRZELEWEM – Wpłata darowizny pieniężnej (sugerowana kwota 50 zł) na konto Fundacji NU-MED z tytułem przelewu: cele statutowe – profilaktyka. W takim przypadku w podziękowaniu Kalendarz będzie wysłany na adres Nadawcy przelewu. Możliwe także uzgodnienie z Fundacją przekazania Kalendarza bezpośrednio lub NA INNY ADRES PODANY PRZEZ NADAWCĘ drogę e-mailową: kontakt@fundacjanumed.pl. Nr konta do wpłat darowizn na cele statutowe Fundacji: 35 1020 3916 0000 0102 0261 6035. Wpłat można dokonywać od TERAZ.

Zdjęcia z sesji foto

Dodatkowe pytania kierować można poprzez e-mail: kontakt@fundacjanumed.pl

Za inicjatywę szczególne PODZIĘKOWANIE oraz SZACUNEK dla:

• Pań Modelek
  • Śląskiej Izby Lekarskiej